De Paul Green dames sandalettes

Niet alleen in Italië of Spanje, maar ook in Duitsland dat is wel zien Met de Paul Green dames sandalettes. Het zijn geen schoenen voor een moment, maar schoenen waar je lang van kunt genieten. Daarom worden bij deze schoenen de beste natuurlijke materialen gebruikt. Daarnaast zijn het ook nog mooie schoenen. Waarbij er niet naar de laatste trends wordt gekeken, maar er een schoen wordt gemaakt met een tijdloos design zodat hij niet binnen een paar weken niet meer in de mode is.

De dames collectie van nu

Paul green dames sandalettes zijn stijlvolle sandalen die in een groot assortiment beschikbaar zijn. Zo zijn er sandalen met een dikke hoge zool in sleehak vorm maar ook sandalen met een gewone platte hak. Er zijn ook modellen met een relex wide fit wat betekend dat het hakken zijn met een bredere pasvorm. Door de bredere pasvorm is het ook mogelijk om bij deze sandalen een steunzool te gebruiken. Alle sandalen zijn er ook in verschillende kleuren te krijgen of in het zwart zodat je meer keuze hebt om ze te stijlen bij je outfit. Om deze mooie kleuren te behouden is er ook een onderhoudsspray.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *