Het fijne van mediator Utrecht

mediator Utrecht

Het komt regelmatig voor dat mensen gaan scheiden. Het is jammer, maar het gebeurt nou eenmaal. Het nare is dan ook dat je een hoop zaken moet regelen als je gaat scheiden. Als je dit alleen moet doen is het aardig lastig, maar gelukkig heb je mediator Utrecht die jou kan helpen met het regelen van geldzaken, woonsituatie en hoe het zit met de kinderen. Zo voorkom je een hoop stress en krijg je niet het probleem dat er zaken oneerlijk worden afgehandeld. In het begin kan het lastig zijn, maar langzaam merk je dat het steeds beter gaat.

mediator Utrecht

Hoe het traject begint

Wanneer je langskomt bij een mediator krijg je eerst een intake gesprek. Tijdens dit gesprek kan jij eventuele vragen stellen. Ook legt de mediator de onderwerpen uit die tijdens de gesprekken aan bod komen. Zo weet jij wat je kan verwachten. Het volgende gesprek gaat dieper op de situatie in. Er wordt dan besproken hoe het komt dat je gaat scheiden en wat de huidige situatie is. Dit kan in het begin lastig zijn, maar het is belangrijk dat je er voor open staat. Bij mediator Utrecht weet je dan ook zeker dat je goed wordt geholpen.

mediator Utrecht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.