Laurier haag voor extra vrolijkheid

laurier haag

Er zijn verschillende soorten laurier haag. Wil je dus je tuin wat extra’s geven? Dan kan je hier voor kiezen. Je kan hem tot wel 3,5 meter lang laten worden. Deze soort heeft prachtige bladeren die wel tot 15 centimeter lang kunnen worden, de vorm van deze bladeren is langwerpig. Doordat hij zelf groeit heb je er geen omkijk meer naar, wel is het handig om hem in het seizoen te snoeien, doe dit absoluut niet tijdens de winter. Hierdoor kan hij kapot vriezen en heb je dus niks meer aan deze haag. 

laurier haag

Seizoen

In mei komen er bloemetjes in waardoor je tuin op een vlindertuin lijkt. De bloemetjes die eruit komen zijn wit. Door de kwaliteit van een laurier haag kan die bijna niet ziek worden. Hierdoor heb je er nog jaren plezier van. Je zal dan kunnen genieten van de mooie vlinders en andere insecten die op deze plant aankomen. Lekker in de tuin zitten en er voor gaan. S Avonds zal je geen last hebben van alle dieren die overdag op de plant af komen. Daardoor kan je ook s avonds rustig op de bank zitten met het vuur aan.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.