Op vakantie naar Faro

faro

Faro is een mooie stad wat ligt in het zuiden van Portugal. Dit betekent dus ook dat het hier eigenlijk altijd wel lekker weer is. Daarom zie je ook dat dit een zeer populaire vakantie bestemming. Lekker aan de zee liggen. Bruin bakken op het strand en er dan ook nog eens genieten van een overheerlijke cocktail. Dat is echt vakantie vieren en je zal dan ook merken dat je dan helemaal tot rust kan komen. Je kunt niet een vakantie vieren door twee weken op het strand te gaan liggen. Dit kan wel, maar het is eigenlijk zonde. Faro is namelijk een zeer mooie stad waar je nog veel meer kan doen. Kijk alleen al naar het centrum van deze stad. Het is een zeer mooie stad met kleurrijke gebouwen waar je dan ook prima een dag kan lopen. 

faro

Wat is er nog meer te doen?

Ook kun je de Igreja do Carmo nog gaan bezoeken. Dit is een zeer mooie kerk met twee unieke torens die je zeker gezien moet hebben wanneer je in Faro bent geweest. Het is namelijk iets waar je een foto van wilt hebben. Daarnaast kun je ook nog het Ria Formosa gaan bezoeken. Dit is een mooi natuurpark waar je echt helemaal tot jezelf kan komen. Dit allemaal bij elkaar zal er dan voor zorgen dat je een vakantie hebt die je nooit meer zal vergeten en waar je daadwerkelijk helemaal tot rust komt zodat je daarna weer lekker kunt gaan werken.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.