VCA cursus behalen bij VCA Eindhoven

In veel bedrijven heb je mensen rondlopen die een VCA diploma op zak hebben. Vooral bedrijven die met de bouw te maken hebben zullen veel VCA gecertificeerde mensen rond hebben lopen. Dit is omdat het hier het meest nodig is. VCA staat namelijk voor: Veiligheid, gezondheid en milieu, Checklist Aannemers. Eigenlijk is het veel meer dan een checklist. Er wordt namelijk heel veel behandeld zodat je over veilig en milieuvriendelijk te werk kan gaan. Iedereen kan een VCA diploma halen. Het enige wat je hoeft te doen is de cursus volgen. Dit kan op locatie bij bijvoorbeeld VCA Eindhoven, maar ook online. Het voordeel van de cursus online volgen is dat je ook niet met de auto naar locatie hoeft te rijden natuurlijk. Dit is niet alleen beter voor het milieu maar je bespaart ook brandstof.

VCA Eindhoven

Verschillende soorten cursussen

Als je gaat kijken naar welke VCA cursussen je kunt volgen bij bijvoorbeeld VCA Eindhoven dan zie je dat er drie opties zijn. Je hebt de basis cursus, verder heb je ook nog een VOL VCA cursus. Deze is speciaal voor leidinggevende in een bedrijf, hier krijg je dan dus aanvullende informatie en als laatste heb je nog de VIL VCU, deze is voor mensen werkend bij een uitzendbureau.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *