Waarom kiezen voor een corona preventiescherm?

corona preventiescherm

Wanneer je denkt aan een corona preventiescherm denk je vaak meteen aan een restaurant waar de schermen staan zodat mensen nog wel kunnen uiteten. Echter kennen de schermen nog een aantal andere gebruiken. Stel je bent de eigenaar van een bedrijf en de werknemers kunnen alleen op locatie werken aan projecten omdat de nodige bestanden op de computers staan. Wanneer iedereen naar kantoor komt kan de anderhalve meter niet altijd worden toegepast. Hier kun je dan ook de schermen plaatsen zodat iedereen alsnog de werkzaamheden kan uitvoeren zonder dat het virus een kans heeft om zicht te verspreiden.

corona preventiescherm

Hygiëne

Een ander groot voordeel van de corona preventieschermen is dat de algemene hygiëne ook omhoog zal gaan. Mensen zullen namelijk een scherm om zich heen hebben waardoor er ook helemaal geen andere stoffen of bacteriën kunnen worden verspreid. Uiteraard zal het handen ontsmetten ook een grote rol spelen. Dan moeten de schermen ook goed worden schoongemaakt en ontsmet om te voorkomen dat het virus hierop zit en zich dan alsnog zal verspreiden. Het schoonmaken van de schermen zal dan ook ieder uur moeten gebeuren zodat je zeker weet dat je geen enkel risico loopt.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.